Параметри
Ціна  25 - 299 грн.
Виробник:
Колір

Країна виробник:
Показано з 1 по 18 із 18 (всього 1 сторінок)

Хочете зберегти звичний спосіб життя при регулярному носінні контактних лінз для корекції зору? Прагнете забезпечити належні умови зберігання та використання лінз в різних умовах, включаючи відпочинок, короткострокові поїздки та тривалі подорожі? Інтернет-магазин «Територія лінз» пропонує заздалегідь подбати про здоров'я і комфорт ваших очей, і придбати відповідні аксесуари для лінз, підібравши їх в каталозі за фото чи описом.

Асортиментний ряд

У нашому каталозі ви зможете вільно купити аксесуари для лінз, розраховані на дітей і дорослих:

  • Компактні дорожні набори в стандартному та мініатюрному виконанні. Вони забезпечать максимальний комфорт в будь-яких поїздках, дозволяючи брати з собою найнеобхідніше (контейнер, футляр, пінцет, а також дзеркало та ін.).
  • Окремі контейнери різного розміру та форми, зі спеціальним антибактеріальним покриттям. Надають можливість безпечно зберігати лінзи з середнім і тривалим терміном носіння, роблять простим і зручним їх очищення від ліпідних і білкових відкладень.
  • Зручні пінцети з захисними наконечниками з м'якого силікону або футлярами. Призначені для акуратного вилучення контактних лінз з контейнерів і упаковок, без ризику їх пошкодження або випадкового зараження.

Де та як замовити продукцію?

Якщо ви хочете вибрати якісні аксесуари для контактних лінз, зробіть це на нашому сайті, отримавши безкоштовну консультацію наших менеджерів. На всю продукцію поширюється гарантія якості від виробника. 

Пропонуємо покупцям величезний вибір контактних лінз, засобів по догляду за ними та аксесуарів, прийнятні ціни і кращий сервіс. Організуємо доставку в будь-яке місто України протягом 1-3 днів з дати оплати замовлення.