Параметри
Ціна  25 - 299 грн.
Виробник:
Колір

Країна виробник:
Показано з 1 по 17 із 17 (всього 1 сторінок)

Якщо потрібно купити аксесуари для контактних лінз в Україні ...

    Інтернет-магазин «Територія Лінз» представляє вашій увазі повний набір аксесуарів для контактних лінз. Всі вони належать до ліцензійної продукції від відомих виробників, що спеціалізуються на медичному офтальмологічному обладнанні і виготовлені з матеріалів тільки високої якості. Говорячи про виробників, слід додати, що в асортименті виробленої ними продукції представлені також самі контактні лінзи і всі необхідні рідини для повноцінного догляду за ними. Тому аксесуари настільки точно відповідають меті свого застосування.

Про асортимент ...

    У лінійці аксесуарів присутні: контейнери для зберігання і дезінфекції лінз, дорожні набори з усіма необхідними засобами для мобільного догляду за лінзами, кращі різновиди спеціальних пінцетів і деякі інші корисні медичні товари.

    Контейнер, як незамінний аксесуар для лінзи вимагає своєчасного і ретельного догляду, а також періодичної заміни (в ідеалі - щомісяця). Наш сайт пропонує вам кілька вдосконалених контейнерів, що мають антибактеріальне покриття. Завдяки шару іонів срібла, вони менше накопичують мікробів і мають більш тривалий термін експлуатації.

    Навіть біглий погляд з аксесуарів для контактної лінзи побачить дорожній набір, який відрізняється компактністю і являє собою «переносний» комплекс найнеобхідніших речей, які забезпечують вашим лінзам повноцінний догляд в самих екстрених ситуаціях. У складі самого примітивного: футляр, контейнер і пінцет. Вдосконалені моделі доповнені футляром з дзеркалом, міні-ємністю для багатофункціонального розчину, пінцетом і паличкою для лінз.

    Як видно з відгуків покупців, ціни на аксесуари для лінз на нашому сайті повністю відповідають вказаним якістю і терміном їх експлуатації. Купити аксесуари для лінз в Києві найвигідніше за допомогою нашого інтернет-магазину «Территорія Лінз». Продаж і доставка здійснюються в найшвидші терміни.