Параметри
Ціна  28 - 90 грн.
Виробник:
Колір

Країна виробник:
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Хочете забезпечити своїм контактним лінзам правильні умови зберігання та належний догляд? Інтернет-магазин «Територія Лінз» пропонує почати з основних предметів, та купити контейнер для лінз, обравши модель у каталозі по фото або опису. Такі аксесуари знадобляться тим, хто використовує лінзи середнього та тривалого терміну носіння. Для  одноденних варіантів  контейнери не потрібні.

В каталозі ви зможете легко підібрати відповідний кейс для лінз, виходячи з форми, розміру, кольорової гами. А також зможете замовити обрану модель з доставкою у ваше місто. Ми пропонуємо лише високоякісну продукцію, яка пройшла сертифікацію.

У доповнення до контейнера рекомендуємо одразу підібрати пінцет, який спрощує вилучення контактних лінз, або придбати готовий дорожній набір, якщо ви плануєте вирушити у подорож.

    Особливості використання контейнерів

Контактні лінзи з середнім та тривалим терміном носіння (2-тижневі, місячні, квартальні, річні) надходять у продаж у герметичній заводській упаковці. Вони поміщені у спеціальний розчин, який захищає їх від пересихання та пошкодження під час транспортування. Коли ви витягуєте лінзу, упаковка стає непридатною для подальшого використання, як і розчин. Будуть потрібні:

  • Спеціальний футляр для лінз, компактний та міцний, розрахований на тривале використання. Він оснащений герметично прилягаючою кришкою зі спеціальним фіксатором, для запобігання випадковому пролиттю розчину, випадінню, забрудненню та пошкодженню лінз.
  • Флакон з універсальним або багатофункціональним розчином, призначений для промивання та заповнення ємності контейнера.
  • Пінцет, що полегшує процес вилучення, промивання та укладання лінз.

    Зверніть увагу: пара контактних лінз для очей зберігається нарізно, окремо одна від одної.  Для кожної лінзи в контейнері для контактних лінз передбачений свій відсік, позначений літерою, або символом. Для розчину можуть бути нанесені спеціальні позначки на стінках ємності. Важливо дотримуватися їх, оскільки кожна лінза  повинна бути повністю вкрита рідиною. Виконуючи такі правила, ви зможете подовжити термін експлуатації лінз, а також убезпечити свої очі від інфікування.

Контейнери також необхідно регулярно очищати за допомогою універсального або багатофункціонального розчину:

  • Старий розчин необхідно злити, потім промити контейнер свіжою порцією розчину. Це потрібно робити, тому що у контейнері можуть залишатися бактерії та порошинки.
  • В чистий сухий контейнер заливаємо порцію свіжого розчину, та поміщаємо у нього лінзи.
  • Зовні контейнер можна витерти вологою серветкою, щоб зберегти привабливий зовнішній вигляд аксесуара.

Важливо! Ніколи не додавайте чистий розчин у старий. Ніколи не мийте контейнер під проточною водою.

Термінів заміни контейнерів немає, але є рекомендації офтальмологів: контейнер потрібно міняти один раз на місяць.

Від чистоти контейнера залежить чистота лінзи та здоровя ваших очей.

    Скільки коштує контейнер для зберігання лінз, і де його придбати?

Середня ціна футляра для контактних лінз складає 30-40 грн. та залишається доступною для усіх категорій покупців. Підібрати такий аксесуар можна у будь-який зручний час на нашому сайті. Біля кожного фото є детальний опис, що дозволяє покупцям швидко зорієнтуватися.

Після того, як ви оформите онлайн замовлення, вам лишається здійснити оплату доступним способом, а також обрати спосіб доставки і вказати місто. Середні терміни доставки складають 1-3 дня з моменту оплати замовлення.