Параметри
Ціна  28 - 90 грн.
Виробник:
Колір

Країна виробник:
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Щоб легко, але ретельно доглядати за лінзами

    Якого б періоду експлуатації контактні лінзи ви не придбали, вони потребуватимуть спеціального догляду. Йдеться про «багаторазові» лінзи, які не одноденні, які можна використовувати, і перед сном викинути. Лінзи, розраховані на тривале носіння, вимагають спеціальних пристосувань, що забезпечують правильний, повноцінний догляд за настільки крихким і чутливим оптичним виробом. Перелік невеликий: пластиковий контейнер для зберігання і різні (багатофункціональні / універсальні) розчини, що сприяють належному промиванню і дезінфекції кожної контактної лінзи.

Процедура очищення і зберігання лінз

    Після того, як ви зняли лінзи, потрібно негайно провести процедуру їх очищення. Вона стандартна для всіх видів контактних лінз: кожен виріб по черзі лягає на долоню, змочується парою крапель розчину і дбайливо протирається по обидва боки двома пальцями іншої руки. Далі за допомогою спеціального пінцета, що має м'які силіконові подушечки, лінза переміщується в універсальний розчин і ополіскується з обох сторін.

    Це важливі моменти, обов'язкове попереднє розміщення кожної лінзи у свій відсік контейнера, заповнений свіжо-налитим багатофункціональним розчином. Щоб спростити експлуатацію пристосування, виробник, працюючи над контейнером для лінзи, зазвичай підписує його кришечки відповідними буквами або спеціальними символами. Заливаючи розчин в відсіки, постарайтеся, щоб його кількість забезпечувало повне занурення лінзи в рідину.

    Якщо ваші лінзи мають відмінності по діоптріям між очима, одягайте і знімайте їх у відпрацьованій послідовності з правого (правші) або лівого (відповідно, лівші) очей почергово.

    Також не забувайте тримати в чистоті сам контейнер для контактної лінзи. Його стан зумовлює чистоту самих лінз, а значить, істотно відбивається на зорі користувача. Вийнявши лінзи, займіться контейнером для лінз. Злийте розчин з обох відсіків, дайте в кожен по пару крапель нового розчину для дезінфекції та ретельно прополощіть.

Візьміть до уваги!

    Не можна, щоб стінки контейнера залишалися вологими, це посприяє розмноженню шкідливих бактерій. Щоб уникнути таких проблем, дайте контейнеру добре просохнути, залишивши його у відкритому стані на пару годин. Контейнер теж не повинен використовуватися довго. По можливості, намагайтеся замінювати його новим щомісяця.

Де краще купити контейнери для лінз в Києві?

    Купити контейнери для контактних лінз в Україні можна і навіть дуже вигідно в інтернет-магазині «Територія Лінз». Продаж і доставка здійснюються на взаємно вигідних умовах, про що свідчать позитивні відгуки клієнтів. Ціни на контейнери для лінз теж приємно вас здивують.