Параметри
Ціна  60 - 299 грн.
Виробник:
Колір

Країна виробник:
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Дорожній набір для контактних лінз - звикаємо подорожувати з комфортом!

    Кожен, хто носить контактні лінзи, розуміє ціну комфортного самопочуття очей під час подорожі або тривалої поїздки. Крихкий, чутливий «механізм» контактної лінзи передбачає трепетне поводження і обов'язковий догляд, незважаючи на час і місце, в яких знаходиться користувач. Навіть в дорозі лінзи необхідно в належний час знімати/одягати, очищати і зберігати в контейнері. Тут не обійтися без дорожнього набору, який вирішує всі незручності поводження з лінзами комплексно.

    Дорожній набір для лінзи створений у вигляді компактного футляра, доповненого дзеркалом, що вміщує основні предмети догляду за м'якими лінзами. Йдеться про контейнер, флакон під розчин, пінцет з м'якими силіконовими наконечниками і палички для лінз. Такий набір зручний не тільки в дорозі, але і в нормальної життєдіяльності користувача.

    Дорожніми наборами для лінз користуються багато студентів і офісні працівники.

Де радять купити дорожні набори для лінз в Україні?

    Інтернет-магазин «Територія Лінз» спеціально для вашої зручності пропонує широкий асортимент дорожніх наборів для догляду за засобами контактної корекції. За допомогою нашого сайту купити дорожні набори для лінз в Києві не складе особливих труднощів: ціни - доступні, продаж і доставка відрізняються оперативністю. Багато нових клієнтів звертається до нас, прочитавши відгуки попередніх покупців.