Параметри
Ціна  60 - 299 грн.
Виробник:
Колір

Країна виробник:
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Часто їздите у відрядження чи подорожі? Сучасні засоби корекції зору дозволяють повністю зберегти звичний спосіб життя. Важливо лише правильно підібрати аксесуари для догляду за ними. Інтернет-магазин «Територія Лінз» рекомендує завчасно подбати про свій комфорт та здоровя очей, та придбати компактний дорожній набір для лінз. Це невеликий футляр, всередині якого розміщений контейнер для зберігання контактних лінз, а також усі необхідні аксесуари: дзеркальце, вбудоване у кришечку, пінцет, паличка для лінз та мініатюрна ємність, у яку наливають розчин для очищення лінз.

У каталозі ви знайдете найрізноманітніші набори для лінз, призначені для дітей та дорослих. А також зможете підібрати їх за ціновою категорією, декоративним оформленням та вмістом.

Види та особливості виробів

Якщо ви хочете придбати зручний дорожній контейнер для лінз, рекомендуємо підбирати його, оцінюючи загальний дизайн та внутрішню конструкцію, а також:  

  • Тип та якість матеріалів. Кращим вважається міцний гіпоалергенний пластик різних відтінків, стійкий до деформацій та подряпин.
  • Розміри, вагу та форму.
  • Склад (вид та кількість предметів, передбачених комплектацією).

При виборі дорожнього набору варто врахувати його внутрішні аксесуари, якими предметами ви будете користуватися, та чи зможете ви у разі потреби замінити кожен з них окремо. Наприклад, якщо ви випадково загубите пінцет з силіконовими насадками з дорожнього набору, чи зможете замінити його новим, придбаним окремо на нашому сайті. Чи підійде він за кольоровою гамою та розміром, чи поміститься у комірку, відведену для його зберігання? На скільки днів вам вистачить очищуючого розчину, налитого у мініатюрний флакон з набору?

Зверніть увагу: дорожній набір для контактних лінз через свої невеликі габаритні розміри може бути зручним у використанні як  удома, так і у подорожах. У дорозі, на природі, при відвідуванні басейну, коли необхідно дбати про гігієну та правила догляду за засобами корекції зору, а під рукою відсутні елементарні зручності, він стає просто незамінним. Тому для домашнього використання та безпечного зберігання лінз рекомендуємо придбати стандартний контейнер, а також використовувати звичайні флакони з універсальними або багатофункціональними розчинами для регулярного промивання і заповнення відсіків контейнера. А мініатюрні дорожні футляри використовувати для поїздок та подорожей.

    Де і як придбати дорожні набори для лінз за хорошою ціною?

Якщо ви плануєте недорого купити дорожній набір для лінз, оберіть відповідну модель з нашого каталогу за вартістю, фото або детальним описом. Надамо безкоштовну консультацію по підбору аксесуарів, організуємо швидку доставку у ваше місто протягом 1-3 днів з моменту оплати замовлення.