Параметри
Ціна  25 - 49 грн.
Виробник:
Колір

Країна виробник:
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Чарівний пінцет або Як «взяти лінзи в свої руки»?

    Той, хто носить контактні лінзи, розуміє, наскільки важливо мати в НАБОРЧИКУ якісний пінцет для лінз. Цей маленький інструмент має особливе значення, адже тільки з його допомогою реально дістати лінзу з контейнера без ризику пошкодити або забруднити.

    Виготовляються такі пінцети з високоякісного пластику, кінчики їх захищені м'якими силіконовими насадками, які забезпечують дбайливе виймання найчутливіших і найтонших моделей контактної корекції.

    Активним попитом і зрозумілою популярністю користуються малий і середній пінцет. Часто вони входять до складу дорожніх наборів. Дорожній пінцет точно так само необхідний для маніпуляцій з контактними лінзами, тому що за допомогою його м'яких наконечників лінза оберігається від всіляких пошкоджень і подряпин, що не брудниться при цьому. Простіше кажучи, її навіть в «польових умовах» легко буде дістати, перевернути або підняти, в разі, якщо випаде.

Купити пінцети для контактних лінз в Україні у нас ...

    В асортименті інтернет-магазину «Територія Лінз» представлені різноманітні варіанти пінцета для лінзи. За конструкцією вони дуже схожі між собою, відрізняються тільки стильовими рішеннями і відтінками (від зеленого до рожевого). Яскраві кольори особливо затребувані, оскільки забезпечують легке і швидке знаходження речі в сумочці або на туалетному столику навіть без лінз.

    Ціни на пінцет для лінз досить доступні, а продаж і доставка зручні і оперативні. Остання обставина підтверджують позитивні відгуки наших нових і постійних клієнтів. Вони радять усім бажаючим купити пінцети для лінз в Києві, скориставшись послугами інтернет-магазину «Територія Лінз»!