Параметри
Ціна  235 - 289 грн.
Виробник:
Тип розчину:
Країна виробник:
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Регулярно користуєтеся контактними лінзами з середнім та тривалим терміном носіння, та хочете забезпечити їм належний догляд? Мешкаєте у районі з несприятливою екологією, або змушені працювати у складних умовах з підвищеною задимленістю чи запиленістю повітря?

Інтернет-магазин «Територія Лінз» пропонує подумати про якісне очищення ваших засобів для корекції зору від білкових та ліпідних відкладень. Звичайні універсальні або багатофункціональні розчини лише частково справляються з видаленням відкладень на лінзах. Тому для збереження первісних властивостей лінз тривалого носіння (квартальні, традиційні) потрібно  додатково використовувати ферментні таблетки для лінз – для їх повноцінного очищення. В іншому випадку частинки, що відкладаються, накопичуються на поверхні та всередині контактної лінзи, а це може поступово призвести до запалення ока.

У каталозі ви знайдете кращі препарати останнього покоління з ензимами, що випускаються відомими брендами. А також зможете оформити замовлення, підібравши відповідні таблетки за описом, торговою маркою, або ціновою категорією та отримавши безкоштовну консультацію щодо підбору від наших менеджерів.

    Що потрібно знати про таблетки для лінз?

По зовнішньому вигляду ферментні таблетки для очищення лінз подібні до інших медикаментів. Вони упаковані в невеликі блістери, та відрізняються особливим складом. До нього входять синтезовані ферменти, здатні ефективно розчиняти білкові молекули з їх подальшим поділом на найдрібніші часточки, які утилізуються в розчині. Після очищення лінза відновлює всі свої первісні характеристики.

Перед вибором ферментних таблеток проконсультуйтеся з лікарем-офтальмологом. Він зможе підібрати препарат, потрібний саме вам з урахуванням існуючих особливостей очей, алергічних реакцій та непереносимості певних компонентів.

Ось декілька фактів, які варто знати кожному покупцеві:

  • Таблетки призначені виключно для розчинення у рідині для лінз, а не для перорального прийому.
  • Частота їх вживання підбирається індивідуально, у залежності від стану лінз та умов їх носіння. Мінімальний інтервал між чищеннями складає 7-10 днів.
  • Розчинені таблетки розщеплюють білкові відкладення, накопичені на лінзах, на окремі молекули. Після цього кожну лінзу рекомендують ретельно промити свіжою порцією універсального або багатофункціонального розчину, а також промити сам контейнер, та замінити рідину в ньому.
  • Після очищення лінза повинна знаходитися у контейнері з чистим універсальним або багатофункціональним розчином кілька годин.

На нашому сайті ви зможете легко підібрати ензимні таблетки для очищення лінз за привабливою ціною, а також замовити їх з доставкою за 1-3 дні у ваше місто.