Параметри
Ціна  25 - 30 грн.
Виробник:
Країна виробник:
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Запорука якісного очищення контактних лінз

    Досвідчені користувачі контактних лінз добре знайомі з поняттям «ферментна пігулка для лінзи». Це дієвий засіб, що сприяє швидкому й ощадного видалення білкових відкладень з поверхні будь-яких видів контактних лінз.

Особливості препарату

    Пігулки - постійна форма виробництва ферментативних очищувачів. Діють за принципом порушення хімічних зв'язків в молекулі білка з подальшим його розподілом на дрібні частки, утилізуються в розчині. Подібне очищення актуальне в ситуаціях довгого носіння квартальних / традиційних лінз. Якщо ж ви звикли носити лінзи планової заміни, вони потребують додаткової очистки ензимними пігулками щотижня.

    Переваги ферментної пігулки для контактної лінзи очевидні. На відміну від аналогічних розчинів, які лише частково справляються з видаленням відкладень на лінзах, вона забезпечує повноцінну очистку. Адже якщо такої не провести відкладенні частинки скопляться зверху і всередині контактної лінзи і поступово приведуть до запалення ока.

    Ферментні пігулки для чищення лінз потрібно використовувати не частіше 1 разу на 10 днів (при необхідності - 1 раз в 7 днів). Таким чином, органічні відкладення будуть регулярно віддалятися, і ви повністю захиститеся від всіляких ускладнень та інфекцій.

Принцип використання ферментних пігулок

    Налийте в свій контейнер для лінз чистий розчин і покладіть в кожен відсік по пігулці. Після того, як вони розчиняться, на півгодини опустіть в розчин лінзи. Потім на 4 години занурте лінзи в достатню кількість багатофункціонального розчину. Як результат, ваші лінзи ретельно очищені і комфортні для сприйняття очима.

Якщо потрібно купити ферментні пігулки для контактних лінз в Україні ...

    Купити ферментні пігулки для контактних лінз в Києві на вигідних умовах ви можете за допомогою відповідної рубрики інтернет-магазину «Територія Лінз». Ціни на товари повністю відповідають якості, а продаж і доставка лінз заслуговує тільки позитивних відгуків.