Виробник: Avizor
Модель: 69
Наявність: В наявності
235.00 грн.

Доступні опції

    Enzyme - універсальні пігулки призначені для видалення білкових відкладень з поверхні контактних лінз, виробництва компанії Avizor.

 

    Основні переваги пігулок Enzyme:

 

  • У складі пігулок Enzyme основний компонент - Subtilisin A, а він як відомо, має високу мікробіологічної активністю і вступає в реакцію з протеїнами, дефрагментує їх (розщеплює білки на маленькі фрагменти і видаляє їх з поверхні контактних лінз).
  • Глибоко очищає забруднення з поверхні контактних лінз, включаючи білкові відкладення.

    Відмітна риса Subtilisin A - низька токсичність (використовується навіть в харчових продуктах) і висока ефективність тому не шкодить здоров'ю очей.

 

    Рекомендації щодо застосування таблеток Enzyme:

 

  • Проводити процедуру очищення контактних лінз за допомогою пігулок Enzyme рекомендується 1 раз в тиждень. Якщо ви палите або працює в забрудненому приміщення, тоді очищення лінз необхідно проводити 2 - 3 рази на тиждень.
  • Розчиняється пігулка Enzyme в звичайному розчині (багатофункціональному, універсальному) яким ви користуєтесь для очищення контактних лінз. При виконанні процедури необхідно виконувати всі приписи, зазначені в інструкції до ензимних пігулок.
  • Після очищення обов'язково добре обполосніть і промийте лінзи.

Спосіб застосування:

 

  1. Перед тим як взяти лінзу, вимийте руки.
  2. Помістіть в кожне відділення контейнера по 1 пігулці, наповнити контейнер універсальним розчином, покласти лінзи в розчин, кожну в своє відділення і щільно закрити кришкою.
  3. Залишити лінзи в контейнері мінімум на 2 години, але не більше ніж 24 години.
  4. Дістати лінзи з контейнера і ретельно промити їх в універсальному розчині. Щотижня процедуру потрібно повторювати по рекомендації лікаря.

Після чищення пігулками Enzyme ваші лінзи будуть чисті, як нові.

Основні
Виробник:Avizor
Застосування:Глибоке очищення від білкових відкладень, дезінфекція
Країна виробник:Іспанія
Упаковка:10 пігулок
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!