Виробник: Schalcon
Модель: 395
Наявність: В наявності
300.00 грн.

Доступні опції

    Enzisin - універсальні пігулки призначені для видалення білкових відкладень з поверхні контактних лінз, виробництва компанії Schalcon.

 

    Вони виготовлені з високоочищених і надзвичайно безпечних біосинтетических речовин нетваринного походження. Основною діючою речовиною пігулок є біосинтетичний фермент з інноваційними властивостями «Subtilisin A», розроблений компанією Schalcon.

 

    Subtilisin A, має високу мікробіологічну активність і вступає в реакцію з протеїнами, дефрагментує їх (розщеплює білки на маленькі фрагменти і видаляє їх з поверхні контактних лінз). Відмінною рисою Subtilisin A, є низька токсичність (використовується навіть в харчових продуктах) і висока ефективність, тому не шкодить здоров'ю очей.

 

    За 2 години пігулки Enzisin проводять глибоке очищення контактних лінз, діючи ефективно і безпечно.

 

    Дані пігулки рекомендують для користувачів контактних лінз з тривалим режимом носіння: від 3 місяців до 1 року. Але якщо у вас місячна контактна лінза і протягом тижня відчуваєте дискомфорт або випадково впустили лінзу, ви можете використовувати пігулки і для місячної лінзи.

 

    Використання пігулок Enzisin надзвичайно просте:

 

  1. Перед тим як взяти лінзу, вимийте і висушіть руки.
  2. Помістіть в кожне відділення контейнера по 1 таблетці, наповніть контейнер універсальним розчином, покласти лінзи в розчин, кожну в своє відділення і щільно закрити кришкою.
  3. Залишити лінзи в контейнері мінімум на 2 години, але не більше ніж 24 години.
  4. Дістати лінзи з контейнера і ретельно промити їх в універсальному розчині. Щотижня процедуру потрібно повторювати по рекомендації лікаря.

Частота обробки лінз може бути індивідуальною, в залежності від ступеня накопичення білкових відкладень.

 

    Рекомендації щодо застосування пігулок Enzisin:

 

  • Проводити процедуру очищення контактних лінз тривалого носіння за допомогою таблеток Enzisin рекомендується, починаючи з першого тижня використання. Якщо ви палите або працює в забрудненому приміщення, тоді очищення лінз необхідно проводити 2 - 3 рази на тиждень.
  • Розчиняється пігулка Enzisin в звичайному розчині (багатофункціональному, універсальному) яким ви користуєтеся для очищення контактних лінз.
  • При виконанні процедури необхідно виконувати всі приписи, зазначені в інструкції до ензимних пігулок.
  • Після очищення обов'язково добре промийте лінзи універсальним або багатофункціональним розчином.

Після чищення пігулками Enzisin ваші лінзи будуть чисті, як нові.

Основні
Виробник:Schalcon
Застосування:Глибоке очищення від білкових відкладень, дезінфекція
Країна виробник:Італія
Упаковка:12 пігулок
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!