Параметри
Ціна  700 - 1950 грн.
Виробник:

Радіус кривизни
Оптична сила

Країна виробник:

Показано з 1 по 17 із 17 (всього 1 сторінок)

Ви – дуже зайнята людина, яка прагне заощадити свої сили, кошти та час при підборі контактних засобів для корекції зору та аксесуарів до них? Скористайтеся унікальною пропозицією від інтернет-магазину «Територія Лінз», та підберіть у нашому каталозі один з акційних наборів по привабливій ціні! Це готові комплекти, до складу яких можуть входити:

  • Високоякісні контактні лінзи з різним терміном носіння.
  • Зволожуючі краплі для очей, що полегшують надягання, носіння та зняття лінз.
  • Спеціальні розчини для догляду та збереження лінз (очищуючі, зволожуючі, багатофункціональні та ін.).

    Вигідна пропозиція

Користь для покупців, що обирають акційні набори в нашому каталозі, полягає в наступному:

  • Економія коштів. Купувати комплектом виходить приблизно на 10-20% дешевше, ніж контактні лінзи, краплі чи розчини окремо.
  • Простота підбору продукції. До акцій долучаються найпопулярніші моделі лінз та засобів догляду, що отримали широке визнання офтальмологів та покупців в різних країнах. Важливо, щоб компоненти акційного комплекту відповідали рецепту вашого офтальмолога.
  • Економія часу. Обираючи акційний комплект, ви отримуєте одразу засоби для корекції зору та необхідні препарати для їх зберігання та очищення.

Робіть вигідну покупку акційних комплектів з контактними лінзами на нашому сайті, та отримуйте обрану продукцію з гарантією якості упродовж наступних 1-3 днів після оплати.