Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

    Істотно полегшити становище допомагають контактні лінзи. На відміну від окулярів, їх не видно, не змінюють риси обличчя, не б'ються, не пітніють, не спотворюють кут зору. Відомі виробники засобів коригування зору застосовують найсучасніші розробки і інноваційні технології. Одним з таких виробників є швидко розвивається компанія Clearlab UK Ltd. Вироби цієї марки відомі по всьому світу і мають численні позитивні відгуки. Завдяки нашому інтернет-магазину «Территорія Лінз» можна придбати контактні лінзи Clearlab в Україні.

Відмінна якість і оптимальна ціна

    Англійська компанія Clearlab UK Ltd - відомий розробник контактних лінз. У сучасних лабораторіях компанії постійно ведуться дослідження з метою поліпшення якості виробів, що випускаються. Тепер стало можливо придбати контактні лінзи Clearlab в Києві. Інтернет-магазин «Територія Лінз» пропонує своїм клієнтам якісні товари здійснючи їх доставку в Києві і Україні. У нас є широкий вибір різновидів контактних лінз Clearlab денного носіння:

  • Clear 1-day (періодичність заміни щоденна,
  • Clear 38 (періодичність заміни через кожні три місяці),
  • Clear 58 UV, Clear all-day (періодичність заміни щомісячна).

    З контактними лінзами Clearlab ви забудете про багато проблем, пов'язаних з поганим зором. Це оптичні вироби планової заміни, мають тонкий край, спеціально розроблені фахівцями компанії з метою зменшення тиску на склеру. Вони відрізняються високою відтворюваністю параметрів. Ви зможете придбати контактні лінзи Clearlab в Києві біосумісні, торичні та сферичні щоденної заміни.